Strona Główna - Wydział Administracji

tel. (087) 565 81 32
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziekanat czynny jest:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00;
w soboty i niedziele zjazdowe w godz. 7.30 - 15.30

Wyższa Szkoła Suwalsko-Mazurska im. Papieża Jana Pawła II to pierwsza i jedyna uczelnia w Suwałkach, która umożliwia studiowanie Administracji.

Jeśli planujecie Państwo karierę zawodową w administracji samorządowej, skarbowej, celnej, porządku publicznego czy rządowej, lub chcecie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe u nas zdobędziecie wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do profesjonalnego wykonywania zawodu.

Na Kierunku Administracja oferujemy nowoczesny program dydaktyczny, który obejmuje między innymi: prawo administracyjne, makro i mikroekonomię, teorię organizacji i zarządzania w administracji publicznej, prawo cywilne z umowami w administracji, międzynarodowe prawo publiczne, psychologię zarządzania, dwa języki obce, a dzięki zajęciom praktycznym nasi Studenci otrzymują narzędzie do rzetelnej pracy na rzecz Społeczeństwa.

Dzięki sympozjom naukowym i konferencjom cyklicznie organizowanym przez Wydział Administracji nasi Studenci mają również wyjątkowy kontakt z przedstawicielami wszystkich szczebli administracji, dzięki którym na bieżąco poznają praktyczne tajniki zawodu i wspólnie szukają rozwiązań nieuniknionych problemów, by w przyszłości ich uniknąć.

Tysiące naszych Absolwentów otrzymało satysfakcjonującą pracę i z wdzięcznością i sentymentem powraca da naszych uczelnianych murów, jako nasi Przyjaciele i Współpracownicy.

Oprócz wiedzy i przygotowania do zawodu możecie Państwo miło spędzić czas uczestnicząc w wieczorach filmowych oraz rozwijając swoje pasje w kołach wędkarskich i sportowych, taneczno - muzycznych czy teatralno - kabaretowych.

Zapraszamy do studiowania Administracji w Wyższej Szkole Suwalsko-Mazurskiej im. Papieża Jana Pawła II w Suwałkach.

 

Numery kont Uczelni:    Bank Zachodni WBK [23 1090 2776 0000 0006 8601 3858];     BGŻ S.A. [61 2030 0045 1110 0000 0209 2170]

nsp1_link